Drevený systém vytvára skvelé možnosti dizajnu. Osvedčuje sa nielen v tradičných budovách, ale vďaka riešeniam, ktoré ponúkame, bude vyzerať veľmi dobre aj v modernom stavebníctve.

ŠPECIFIKÁCIA

Drevený systém Naturo obsahuje veľa druhov dreva: borovicu Kalzing, smrek Kalzing, masívnu borovicu, masívny smrek, meranti, smrekovec, dub. Drevo starostlivo vyberáme, zliepame z troch alebo štyroch vrstiev, pričom zachovávame štruktúru línií. Nielenže to zaručuje stabilitu, ale aj umožňuje zachovať ušľachtilý vzhľad dreva. Drevo môže byť v jednej z našich farieb – pínia, stará borovica, cyprus, iroko, dub, kalvados, orech, kempas, gaštan, sipo, framire, sapeli, afromozja, čerešňa, wenge a acajou. Voliteľne ponúkame aj farby z palety RAL.

Na zaistenie jedinečného vzhľadu drevených systémov ponúkame kompletný sortiment doplnkov a dekoratívnych prvkov. Krásu im dodajú aj ozdobné stĺpiky. Ponúkame ozdobné stĺpiky vnútri zasklenia, lepené bez duplexu, lepené s duplexom a konštrukčné so šírkami: 56 mm, 76 mm a 140 mm. Vzhľad okien určite doplní aj kľučka. Odporúčame kľučky v niekoľkých farbách a tiež dekoratívne kľučky Agas a držadlá Medos de Luxe.

Stojí za zmienku, že ponúkame širokú škálu drevených systémov – od typových okien, cez dvere PKS alebo HST, otočných okien, vertikálne posuvných okien (Sash) až po okná s anglickým systémom. Vďaka takejto rozsiahlej ponuke nebude mať investor žiadny problém s výberom systému a keďže budú všetky jeho prvky pochádzať od jedného výrobcu, budova si zachová harmonický vzhľad.

Keď už hovoríme o oknách, nemôžeme zabudnúť na okenné parapety. Drevené parapety pripravujeme podľa vzoru navrhnutého zákazníkom. Zákazník si tiež môže vybrať tvar okennej lišty. V závislosti od preferovaného štýlu navrhujeme lišty Classic, Soft, Round a Retro. Zaujímavý vzhľad možno systému dodať aj hliníkovými krytmi Gemini Classic.