Chcete pre seba a svoju rodinu vytvoriť dokonalé miesto pre existenciu?

Naším cieľom je, aby sme klientom sprostredkovali to po čom túžia a spravili ich šťastnými tam kde ich strávený čas sa stáva životom. Výstavba domu je tiež jedinečná udalosť, človek ho väčšinou stavia raz za život. Budete spolu existovať, rásť, meniť sa, je preto potrebné starostlivo zvážiť všetky parametre. Cena je dôležitá, ale netreba zabúdať ani na technologickú stránku.

Váš dom by mal vyjadrovať Vás, preto ponúkame tvorbu vlastného návrhu v podobe 3D projektu.

Isto ste si už neraz v živote povedali, „keby mám vlastný dom, tak toto by som tam určite takto nechcel/a mať“. „Chcel/a by som to takto, alebo takto“. Tá príležitosť práve prišla. 

Ponúkame vám možnosť zužitkovať vaše doterajšie praktické skúsenosti, ktoré ste nadobudli, či už v rodičovskom hniezde, alebo niekde v podnájme… a navrhnúť si interiér do posledných detailov k vašej maximálnej spokojnosti.  Nebojte sa za individuálny projekt sa u nás nepripláca, je už zahrnutý v cene domu. 

Domy pre nás projektuje spoločnosť „ARCH PRO / Art House, s. r. o. Architektúra & projekty

dom-na-mieru

Naši majitelia si nás navrhli, aby sme boli ich domovom, robili im radosť v ich každodennom živote. Miestom, kde sa najradšej vracajú. Okrem nás majú k dispozícii aj záhradu kde si môžu oddýchnuť a ich deti bezpečne vyšantiť.

Všade dobre, doma najlepšie.

Tešíme sa na vaše sny a sme pripravení pomôcť vám ich zrealizovať.