Chcete pre seba a svoju rodinu vytvoriť dokonalé miesto pre existenciu?

Naším cieľom je, aby sme klientom sprostredkovali to po čom túžia a spravili ich šťastnými tam kde ich strávený čas sa stáva životom. Výstavba domu je tiež jedinečná udalosť, človek ho väčšinou stavia raz za život. Budete spolu existovať, rásť, meniť sa, je preto potrebné starostlivo zvážiť všetky parametre. Cena je dôležitá, ale netreba zabúdať ani na technologickú stránku. Rodinný dom je celoživotnou investíciou, preto neustupujeme z našich nárokov na kvalitu prevedenia za účelom zníženia ceny. 

Čas ktorý ušetríte v prípade, že sa zveríte do našich rúk, môžete využiť na výber elektrospotrebičov, dizajnu do vášho vytúženého domova a samozrejme venovať ho svojej rodine a priateľom. 

NESTRÁCAJTE  ČAS  HĽADANÍM PROJEKTU a jeho následnou úpravou.     

Váš dom by mal vyjadrovať Vás, preto ponúkame tvorbu vlastného návrhu v podobe 3D projektu.

Isto ste si už neraz v živote povedali, „keby mám vlastný dom, tak toto by som tam určite takto nechcel/a mať“. „Chcel/a by som to takto, alebo takto“. Tá príležitosť práve prišla. 

Teraz začínate od nuly, ponúkame vám možnosť zúžitkovať vaše doterajšie praktické skúsenosti, ktoré ste nadobudli, či už v rodičovskom hniezde, alebo niekde v podnájme… a navrhnúť si interiér do posledných detailov k vašej maximálnej spokojnosti. Skúste si zaspomínať čo by ste radi do svojho nového domova preniesli a čo naopak už nikdy nechceli zopakovať. Nebojte sa za individuálny projekt sa u nás nepripláca, je už zahrnutý v cene domu. 

Domy pre nás projektuje spoločnosť „ARCH PRO / Art House, s. r. o. Architektúra & projekty

Naši majitelia si nás navrhli, aby sme boli ich domovom, robili im radosť v ich každodennom živote. Miestom rodinného tepla, lásky, dospievania ich deti, miestom kde sa najradšej vracajú. Okrem nás majú k dispozícii aj záhradu kde si môžu oddýchnuť a ich deti bezpečne vyšantiť.

Všade dobre, doma najlepšie.

PERLA

ALEXEJ
ALBÍNA
GALINA
KLAUDIA
DIANA-Floor
KRISTÍNA
NIKOLA
DESANA-Floor 1
KARMEN
DESANA-Floor 2
URBAN-Floor
SLÁVKA-Floor

Tešíme sa na vaše sny a sme pripravení pomôcť vám ich zrealizovať. Iba vy poznáte svoje túžby a predstavy, preto vám ponúkame individuálny návrh domu.