Pre bližšie informácie o jednotlivých produktoch Vás prosíme, kliknúť na obrázok alebo názov produktu.

Despiro

Elegantná kolekcia dverí Despiro je atraktívnou ponukou pre tých najnáročnejších zákazníkov, ktorí ocenia modernosť, a to nielen z technologického, ale aj z estetického hľadiska. Kombinácia krásy a trvanlivosti v jedinom kuse produktu na vypĺňanie stavebných otvorov, ktorý nenechá nikoho ľahostajným. Čítaj viac …

Kolekcia AluLine

Kombinácia populárnych vzorov s trvácnosťou, ktorá charakterizuje hliník. Zákazník si môže vybrať nielen vzor, ale aj hrúbku, farbu a typ vyplnenia panela. Kolekcia AluLine ponúka takmer neobmedzené možnosti. Tým viac, že si zákazník môže vytvoriť svoj vlastný, unikátny dizajn dverí a tým dodať budove jedinečný vzhľad.

Decalu 88

Dvere majú v štandarde dištančný rámik, vďaka ktorému nie sú vystavené žiadnej deformácii ani pri silnom slnečnom žiarení. Originálne upevnenie dverného kovania zaručuje výnimočný dizajn. Táto technológia je ideálna pre panelovú povrchovú úpravu.

Hliníkové dvere - MB-78E-EI
MB-78E-EI

Systém MB-60E EI sa používa na výrobu vnútorných alebo vonkajších protipožiarnych dverí. Na výber sú jedno- alebo dvojkrídlové dvere. Konštrukcie môžu mať triedy požiarnej odolnosti EI 15 alebo EI 30.

Hliníkové dvere - MB-60E-EI
MB-60E-EI

Systém umožňuje tvorbu veľkoplošných protipožiarnych konštrukcií. Systém MB-78 EI umožňuje na rozdiel od iných systémov tohto typu ohýbanie profilov a konštrukciu klenbových konštrukcií. Požiarna odolnosť konštrukcií vyrobených na základe systému MB-78 EI má v závislosti od potrieb triedy od EI 30 do EI 60 na zvislé konštrukcie.