Našim cieľom je stavať rodinné domy podľa predstáv každého klienta.

Náš projektant ich pretaví do projektu rodinného domu v 3D vizualizácii. Po zabezpečení všetkých administratívnych procesov Vám v dohodnutom termíne zrealizujme Váš sen o vlastnom, novom bývaní.

Našim klientom pomáhame aj s vyhľadaním pozemku. Zistíme o ňom všetky potrebné informácie (či ide o stavebný pozemok, nie je na ňom ťarcha, dostupnosť inžinierskych sietí, či obec/mesto nemá na daný pozemok vydané dodatočné regulatívy pre výstavbu domov …). Zabezpečíme všetko pre jeho kúpu a zápis do katastra nehnuteľností.

Stavba domu je veľká finančná položka na ktorú žiaľ väčšina ľudí nemá dostatok finančných prostriedkov. Tu nastupuje náš finančný poradca, ktorý s klientom preberie jeho situáciu a snaží sa hľadať možnosti riešenia a vybaviť všetko tak, aby sa jeho sen o vlastnom dome stal skutočnosťou.

 

Čo je úlohou klienta?

Vašou úlohou na začiatok bude rozhodnúť sa pre typ domu či „montovaný“ alebo „murovaný“. Pri murovanom si zvoliť typ materiálu (YPOR, YTONG, PORFIX, POROTHERM, TEHLA). Naša ďalšia otázka na Vás bude „Aká je Vaša predstava o veľkosti domu?“. Ďalšie rozhodnutie bude spočívať v tom do akého štádia chcete stavbu realizovať. Na výber máte „dom na kľúč“ alebo „holodom“.

Ak sa rozhodnete pre štádium „dom na kľúč“, v cene domu Vám garantujeme aj montáž interiéru (viď sekcia „MONTOVANÉ“ alebo MUROVANĚ DOMY). V tomto štádiu Vás čaká výber jednotlivých položiek, tak aby ste sa zmestili do cenovej kategórie pre každú položku. Výhradným dodávateľom je spoločnosť SIKO. Samozrejme, že ak sa rozhodnete pre inú cenovú kategóriu, vieme sa dohodnúť. Ide predsa o Váš vysnívaný dom.

 

Financovanie

Nemusíte mať ihneď pripravený celý objem financií. Dohodnutú sumu v „Zmluve o dielo“, umožňujeme rozdeliť do splátok. Každá sa bude týkať konkrétnej etapy.

 

Sme tu aj pre tých, ktorí chcú svoj dom rekonštruovať.  

 

Našim klientom sa snažíme pomáhať aj s predajom ich nehnuteľností.

 

V sekcii „NA PREDAJ“ Vám ponúkame: tepelné čerpadlá, rekuperačné jednotky, klimatizácie, okná a dvere.

Našou úlohou je odbremeniť Vás od všetkých starostí, ktoré výstavba domu so sebou nesie. Chceme, aby ste svoj voľný čas strávili radšej s rodinou a priateľmi, ako „behaním po úradoch“. Ponúknuť Vám rýchle, kvalitné a úsporné bývanie.

Záleží nám na individuálnom prístupe a sme presvedčení, že vzájomnou komunikáciou človek najďalej zájde.