Hliníková výroba okien neposkytuje možnosť výberu vhodných farieb k architektonickému štýlu budovy, ale taktiež Vám umožní tvorbu oblukových konštrukcií a modelov. Špeciálne vlastnosti zdôrazňujú starostlivo vybrané doplnky z našej ponuky.

Hliníková výroba okien prináša obrovské možnosti, najmä pokiaľ ide o aranžmá. Hliníkové okná môžu mať akúkoľvek farbu z palety RAL. Profily sú opatrené náterom maliarske techniky zvanej práškové lakovanie. Natreté môžu byť nielen profily, ale aj kľučky a závesy (v prípade okien). Použitá technológia lakovania je zárukou najvyššej estetiky. Ďalej dodáva hliníkovým výrobkom ďalšie vlastnosti, ako je odolnosť proti UV žiareniu a korózii.
 
Pre ešte atraktívnejší vzhľad hliníkových výrobkov, okrem typických farieb RAL, ponúkame aj farebnú paletu Decoral. Vďaka farbám, ktoré imitujú drevo, sme schopní kombinovať ušľachtilý vzhľad dreva s modernými technológiami a výhodami hliníka.
 
V ponuke máme tiež eloxovaný hliník. Eloxovaný hliník disponuje nielen vynikajúcimi vlastnosťami (odolnosť proti korózii, vyššia tvrdosť), ale umožňuje výber jedinečných farieb. Naša ponuka farieb, ktoré sme vytvorili počas procesu eloxovanie, zahŕňa: oškretú striebornú, oškretú zlatú, oškretú Inoxový, oškretú šampanskú, oškretú olivovú, oškretú hnedú, oškretú čiernu, kefovanou anódu inox, silne kefovanou anódu inox.
 
Hliníkové okná možno tiež vybaviť vnútorným kovaním. V tomto prípade je kovanie skryté v oblasti lemu a úplne neviditeľné pri uzavretom krídle.
 
Mimoriadne zaujímavým riešením sú tiež okná so skrytým krídlom. Toto riešenie je však k dispozícii len pre systémy MB-70 a MB-86. Vďaka tomuto riešeniu sú krídla z vonkajšej strany budovy úplne neviditeľná. V sérii priľahlých pevných a otvárateľných okien je nemožné rozlíšiť postavenie týchto polí. Šírka okenných rámov z pohľadu z vonku budovy je malá, vďaka čomu má konštrukcie štíhly a ľahký vzhľad.